Преміум нерухомість High Hills | Новини | СТРОЙ СІТІ ДЕВЕЛОПМЕНТ ОТРИМАЛА ПРЕМІЮ “ФАВОРИТИ ХАРКОВА 2021”

СТРОЙ СІТІ ДЕВЕЛОПМЕНТ ОТРИМАЛА ПРЕМІЮ “ФАВОРИТИ ХАРКОВА 2021”

Багатофункціональний комплекс преміум-класу High Hills отримав престижну нагороду “Фаворити Харкова 2021” в номінації «LUXURY житло: оригінальність архітектури, екологічність і сучасний дизайн».

Церемонія нагородження відбулася 8 серпня 2021 року в Victory Concert Hall. Нагороду “Фаворити Харкова 2021” вручили директору Строй Сіті Девелопмент Олександру Конюхову.

«Символічно, що саме сьогодні в День Будівельника України, компанія Строй Сіті Девелопмент отримує нагороду Фаворити Харкова. Компанія створює успішні проекти в сегменті від економ до преміум з використання сучасних тенденцій і технологій будівництва. Ці проекти без перебільшення створюють новий вигляд Харкова. Наші проекти відзначені Національними преміями і визнанням покупців. Ми постійно вдосконалюємось і шукаємо шляхи, як зробити наші об’єкти краще і функціональніше. «High Hills» не має аналогів і є першим багатофункціональним комплексом преміум-класу в місті. Сподіваюся, комплекс стане гідною прикрасою центральної частини міста. А ми обіцяємо дивувати і прикрашати Харків і далі» – зазначив Олександр Віталійович.

Премію «Фаворити Харкова» по праву можна назвати найсильнішою і потужною подією в культурному і бізнес-житті міста. В 2021 році Церемонія нагородження Премії «Фаворити Харкова» проходить сьомий раз.

До всіх статей
Наступна
Телефонуйте
+ 38 (067) 111 70 70
Приїжджайте
м. Харків, вул. Клочківська, 190-а
прокласти маршрут
Підпишіться на розсилку

і першим отримуйте інформацію
про спец-пропозиції та хід будівництва

Підписатись