Преміум нерухомість High Hills | Про комплекс | Забудовник

Забудовник СтройСіті

Строй Сіті development

Девелоперська компанія Строй Сіті була створена ще в 2010 році. Сьогодні компанія поміняла свій вектор на створення унікальних проектів, які змінюють естетику міста на краще і роблять його привабливим для жителів, гостей та інвесторів.

Строй Сіті development

Місія

Основним завданням компанії СтройСіті є будівництво красивих і функціональних об’єктів з використанням останніх технологій (вентильовані фасади, експлуатовані покрівлі, системи “розумний будинок” і т.д.). Ми хочемо розбавити сірі одноманітні будівлі, свіжими і яскравими об’єктами, які надихають, викликають посмішки, додають енергії та змінюють ринок нерухомості і свідомість.

Концепція - бути першим

it-park Manufactura
manufactura.kh.ua

Девелоперська компанія “Буд Сіті” відома на ринку нерухомості Харкова будівництвом першого в місті it-park Manufactura. Це перша повноцінна екосистема в форматі Live & Work, яка об’єднує в одному місці it-компанії, стартапи, інвесторів і бізнес. Впевнені, тут будуть народжуватися проекти, відомі в усьому світі, що позитивно вплине на майбутнє нашої країни і міста.

Створення Мануфактури породило створення інших інноваційних парків в місті, що позитивно впливає на економічну привабливість міста.

Сьогодні наш вектор зміщений на створення перших преміум веж – будинку, в якому всі зручності життя, об’єднані під одним дахом. Впевнені, це також стане поштовхом для поліпшення якості і естетики

11 років
СтройСіті development займається створенням топових проектів Харкова.
10 об’єктів
здали в експлуатацію з житловими та комерційними площами
2019р.
реалізували кращий проект в сфері IT-нерухомості Україні – it-парк «Manufactura»

Ознайомтесь з нашими ПРОЕКТАМИ

it-парк «Manufactura»
Urban City
Urban One
Dixie
Парковий квартал
Віденський будинок
High Hills
01
08
Телефонуйте
+ 38 (067) 111 70 70
Приїжджайте
м. Харків, вул. Клочківська, 190-а
прокласти маршрут
Підпишіться на розсилку

і першим отримуйте інформацію
про спец-пропозиції та хід будівництва

Підписатись