ОФІСИ КЛАСУ "А"
ТОРГІВЕЛЬНА НЕРУХОМІСТЬ
в преміум-вежах High Hills

2 хв
пішки до
ст.м. Наукова
від 35 до 3000 м2
площа приміщень
для вашого бізнесу
14.29%
середньорічна
прибутковість
ПОДИВИТИСЬ ДОСТУПНІ
ПЛАНУВАННЯ
Тип приміщення
Peзультати пошуку

Комерційна нерухомість в Харкові

High Hills – унікальний житловий комплекс преміум-класу від топового забудовника України Строй Сіті Девелопмент Груп. Об’єкти нерухомості, побудовані компанією, наочно демонструють три основні характеристики: концептуальність, комфорт і красу. High Hills поєднав в собі кращі тенденції сучасного будівництва: він не тільки надійний, масштабний, але і надзвичайно стильний.

High Hills розташувався в районі метро “Наукова” практично в центрі Харкова. Місце славиться розвиненою інфраструктурою: тут знаходяться безліч виробничих, торгових, освітніх об’єктів: Сумський ринок, супермаркети Basket, АТБ, магазини, школи, дитячі садки, університети. За 3 хвилини пішки від комплексу High Hills можна дістатися до станції метро «Наукова», за 10-15 хвилин – до станцій «Держпром» і «Ботанічний сад».

Продаж нежитлових приміщень у Харкові

Купити комерційну нерухомість в Харкові

High Hills з успіхом об’єднує в собі житлової та комерційний сектори. На 2-7 поверхах споруди розташований бізнес-центр Towers c офісами «А» -класу, приміщеннями відкритого типу open space, конференц-залами, місцями для коворкінгу величиною 120-3050 м2. Вони мають відкриті тераси, що дозволяють освіжити голову під час обідньої перерви, лобі для проведення бізнес-зустрічей, meeting-room для нарад, окремі ліфтові простори, які не перетинаються з житловою зоною. Бізнес-центр стане готовим рішенням для організації малого і середнього бізнесу: IT-фірм, інтернет-магазинів, студій і т.п.

Торгова комерційна нерухомість Харкова в High Hills представлена ​​центром Plaza. Тут розмістилися різнопланові приміщення для магазинів, сервісів, аптек, булочних, салонів краси, Фудмаркет. У комерційній зоні можна знайти дитячі розвиваючі студії, фітнес-центр, SPA, кафе, ресторани, кінотеатр, сигарний клуб. Завдяки вигідному розташуванню комплексу і високій концентрації платоспроможних покупців інвестиції в High Hills Plaza окупляться в короткий термін.

Як купити нежитлове приміщення в Харкові

Комерційна нерухомість в Харкові

ЖК High Hills пропонується комерційна нерухомість Харкова в центрі міста величиною 35-3000 кв.м. з різною кількістю торгових площ вільного призначення та підсобними приміщеннями. Її можна придбати для розширення бізнесу або подальшої здачі в оренду. Купівля комерційної нерухомості у High Hills – це вигідний інвестиційний проєкт, який передбачає отримання постійного доходу. У комплексі, що втілює концепцію «місто в місті», є те, що потрібно для успішного розвитку бізнесу практично будь-якої специфіки: комфорт і затребуваність.

Як купити комерційну нерухомість в Харкові? Підібрати необхідний варіант торгового простору або офісу можна на сайті, ознайомившись з плануванням. Тут легко вибрати приміщення з потрібною квадратурою, подивитися його розташування на поверсі, записатися на перегляд. Отримати всю необхідну інформацію також можна у менеджерів компанії. Залиште свій номер телефону в спеціальній формі, і вам зателефонують через кілька хвилин.

Комерційна нерухомість Харкова: переваги

Комерційна нерухомість в новобудові Харкова

Для офісних приміщень забудовник передбачив наявність окремого автономного джерела електропостачання. Це означає, що освітлення, комп’ютери, оргтехніка та інтернет працюватимуть навіть в разі аварійного відключення електроенергії.

Господарським обслуговуванням комерційної зони займається керуюча фірма. Вона підтримує порядок і роботу комунікацій, інженерних систем, механізмів. У разі виявлення несправностей компанія швидко і точково усуває збій своїми силами або за допомогою профільних фахівців. Звернувшись до співробітників компанії, що управляє, можна повідомити інформацію про виявлені неполадки, зробити пропозицію з питань роботи паркінгу, житлової та комерційної зон комплексу.

Комерційна нерухомість в новобудові Харкова вигідна:

  • Зручними плануваннями площею 35-3000 кв.м. приміщень вільного призначення. Їх легко поєднувати, конструювати під потреби будь-якого бізнесу, обладнати під студію, перукарню або торговий зал. Висота стель комерційних просторів – не менше 3 метрів;
  • Наявністю предчистовой обробки. Інвестору не доведеться витрачатися на чорнові роботи. Він може самостійно зробити фінішний ремонт, вибравши матеріали, які відповідають його уявленням про бізнес;
  • Платоспроможними клієнтами, оскільки High Hills вибирають молоді активні люди із заробітком вище середнього;
  • Безризиковим придбанням юридично чистих приміщень з програмами розстрочки.

Продаж комерційної нерухомості в Харкові йде вже зараз. Купуючи торгові площі в новобудові, інвестор вигідно вкладає кошти, оскільки вартість нерухомості по оголошеннях після здачі в експлуатацію різко зростає. Крім того, забудовник пропонує знижки: 3,5% від ціни комерційного приміщення при передоплаті 100%.

Телефонуйте
+ 38 (067) 111 70 70
Приїжджайте
м. Харків, вул. Клочківська, 190-а
прокласти маршрут
Підпишіться на розсилку

і першим отримуйте інформацію
про спец-пропозиції та хід будівництва

Підписатись