High Hills надихає та об’єднує преміум-бренди

Преміум-вежі  “High Hills”  – це місце, яке покликане об’єднувати та надихати тих, хто поділяє спільні цінності краси, затишку та комфорту.

Саме тому “High Hills” та мережа елітних інтер’єр-салонів преміум-класу FREEDOM створили колаборацію, завдяки якій народилися унікальні подарунки для тих, хто приєднується до спільноти перших харківських преміум-веж.

Кожному, хто стане власником квартири у вежах “High Hills” наші партнери дарують парфюм для дому, який надасть ще більше затишку та відчуття спокою новій оселі

І ще один подарунок – це цінний сертифікат на придбання продукції у мережі елітних інтер’єр-салонів преміум-класу FREEDOM. Сертифікати будуть оздоблені унікальним qr-кодом, який доєднає власника житла у “High Hills” до коммюніті клієнтів найбільшої в Україні мережі інтер’єрних салонів преміум-класу.
Також High Hills піклується про здоров’я та наснагу своїх мешканців, тож ще один подарунок ми підготували для вас у колаборації з фітнес-залом Тетра. Покупці квартир у перших преміум-вежах Харкова отримують сертифікат на  його відвідування.

партнери: https://freedom.ua
термін колаборації з 25 жовтня до 25 грудня 2021р.

До всіх статей
Наступна
Телефонуйте
+ 38 (067) 111 70 70
Приїжджайте
м. Харків, вул. Клочківська, 190-а
прокласти маршрут
Підпишіться на розсилку

і першим отримуйте інформацію
про спец-пропозиції та хід будівництва

Підписатись